Letošní rok oslavíme 5 let od doby, kdy jsme začali pronajímat první obytný vůz, kterým byl Carthago C-Tourer 148 LE. Obytné vozy jsme si zamilovali stejně jako naši klienti, kteří vyráží na cesty, ať už sami, s rodinou, nebo přáteli. 

Postupem času jsme rozšiřovali naši flotilu o nové obytné vozy Carthago. Přidali jsme také osmimístnou dodávku Peugeot Traveller, která se stala dobrým pomocníkem mnoha cestovatelským skupinám.
S novými vozy jsme také rozšiřovali nabídku vybavení, ať už jde o možnost půjčit si s sebou na cestu skútr Piaggio, elektrické koloběžky, nebo také některá z našich kol. Našim cílem je, abyste si vy, jako naši zákazníci, vzali s sebou jen to nejnutnější a o zbytek jsme se postarali zase my.

Letos vstoupíme do pátého roku s nejširší nabídkou aut. Můžete si od nás zapůjčit krásné čtyřmístné Carthago C-Tourer 143 LE, které je dispozičně uvnitř velmi pěkně vyřešeno. Dalším čtyřmístným vozem je už naše stálice a oblíbený vůz Carthago C-Tourer 144 QB s dvěma manželskými postelemi. Vloni jsme přidali náš doposud největší vůz Carthago C-Tourer 149 LE, který nabídne velmi pohodlné cestování a ubytování pro 5 osob.

Novou kategorii, kterou jsme v loňském roce přidali, jsou osobní vozy. Konkrétně jde o dva vozy Toyota RAV4 Hybrid. Model RAV4 patří mezi nejoblíbenější SUV po celém světě. Hybridní verze těchto aut je velmi úsporná, spolehlivá a nabízí velmi pohodlné svezení pro 5 osob s prostorným kufrem.

Toyota RAV4 Hybrid


Aby toho nebylo málo, máme pro vás opět skvělé novinky!

Před hlavní sezonou by mělo dorazit již slibované Carthago C-Tourer 148 LE, nová verze obytného vozu, s kterým to vše začalo a jež si naši zákazníci okamžitě zamilovali. O dostupnosti vozu vás budeme informovat hned, jak to půjde.

Carthago C-Tourer 148 LE

Na jaro jsme si však připravili ještě jednu skvělou novinku. Do naší stáje se přidá obytný vůz typu VAN. Konkrétně půjde o Malibu Van Comfort 640 LE, který s přehledem a velmi pohodlně přepraví 4 osoby, ideálně rodinu s dvěma dětmi. Na tento vůz se moc těšíme, protože je to nový typ obytného vozu v naší flotile, a přesto si s sebou nese veškerý luxus mateřské značky Carthago. Najdete v něm prostornou kuchyni, velmi pohodlné sezení a krásný světelný interiér.

Malibu Van Comfort 640 LE

Nezapomeňte, že k některým vozům si můžete také zapůjčit přívěsný vozík Agados, který uveze například dvě motorky.

Přívěsný vozík Agados

Děláme vše pro to, abyste si svou dovolenou vždy užili naplno, a proto se nemůžeme dočkat toho, že i letos vám budeme předávat klíče od obytných vozů na vaše cesty.

Přejeme úspěšný rok 2023

Tým Caravan Moravia