V tomto roce se zdá být vše nejisté. Jedno však jisté je – zájem o cestování obytnými vozy na dovolenou a výlety roste. Proto jsme se rozhodli rozšířit naši flotilu o úplně nový obytný vůz a jak jinak než Carthago. Půjde konkrétně o model Carthago C-Tourer I 149 LE.

Představujeme Carthago C-Tourer I 149 LE

Nový obytný vůz vychází z modelu Carthago C-Tourer 148 LE, je však delší a tím pádem i prostornější. Oproti modelu 148 LE nový vůz porostl o 13cm. Další velkou změnou je uspořádání toalety a koupelny. Ty jsou nyní odděleny stejně jako u modelu 144 QB, který si u nás také můžete pronajmout.

Podívejte se na rozdíly mezi vozy 148 LE a 149 LE posuvníkem v obrázku

Vůz je postaven na podvozku Fiat Ducato AL-KO 35 light s osvědčeným motorem Fiat 2.3D. Nově je tento motor naladěn na 140k/104kW. Z našich zkušeností a zkušeností zákazníků je i pro takto rozměrný vůz zmíněný výkon dostačující. Navíc stále spadá do pohotovostní hmotnosti 3,5t, tudíž je možné jej řídit s řidičským průkazem sk. B.

Výbava all-inclusive

Stejně jako u všech našich obytných vozů Carthago se i v novém modelu 149 LE můžete těšit na luxusní výbavu zahrnující LED televizi se satelitem, klimatizaci motorovou i nástavby, markýzu s LED osvětlením,  plně vybavenou kuchyňku, základním setem hygienických potřeb a v neposlední řadě širokou možností dalších doplňků (elektrické koloběžky, kempingový nábytek, elektrocentrálu nebo také výčepní zařízení).

Dostupnost od jara 2021

Nový vůz Carthago C-Tourer I 149 LE je modelovým rokem 2021 a v tomto roce jej také uvedeme do provozu. Konkrétně půjde o duben 2021. Rezervovat si jej ale můžete už dnes.