Nedávno jsme oznámili obměnu našeho vozového parku. Naši zákazníci se již těšili na úplně nový model Carthaga I 148 LE, který k nám měl dorazit každým týdnem. Situace na trhu automobilů však není jednoduchá, a tak příjezd nové „stočtyřicetosmičky” musel být bohužel o pár měsíců odložen. Počítat s ní můžete na podzim tohoto roku, ještě před Vánocemi.

Přesto jsme udělali maximum, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout 3 obytné vozy na jarní a hlavní sezónu v 2022.

Přivítejte model Carthago C-Tourer I 143LE

Carthago C-Tourer 143 LE 2022

Náš vozový park se nové rozšíří o zbrusu nový obytný vůz Carthago C-Tourer I 143 LE a to již od dubna tohoto roku. Jelikož chceme nabízet to nejlepší, což značka Carthago splňuje, podařilo se nám získat model 143. Tento model je kratší variantou (7,3 metru vč. nosiče na kola), který poskytuje totožný luxus jako všechny vozy v naší nabídce. Dokonce má tento model nejsilnější motor, jehož výkon je až 160 koní. Nový obytný vůz pojme 4-člennou posádku a najdete v něm vše, na co jste zvyklí u vozů Carthago.

Pro všechny zákazníky bude nový model dostupný od začátku dubna, rezervovat si jej však můžete již nyní.

Aktuální stav rezervací

Pro hlavní sezónu si mohou naši zákazníci vybrat ze 3 vozů – Carthago C-Tourer I 143LE, 144QB a 149LE.

Rezervace na léto se rychle plní, například model 149LE je dostupný už pouze na pár týdnů v srpnu. Proto doporučujeme s letními rezervacemi neotálet a udělat si rezervaci zavčasu.