A nemůžeme začít jinak, než u nejoblíbenějšího vozu z naší flotily – Carthago C-Tourer 148 LE.

„Sto čtyřicet osmička” byla prvním obytným vozem v našem vozovém parku. Její předností je kapacita pro pět osob, a proto je velmi vhodnou volbou na dovolenou pro rodiny, čímž se stala okamžitě oblíbeným vozem u našich zákazníků. 

A jelikož chceme našim klientům stále nabízet luxusní auta v té nejlepší kvalitě, přišel čas na modernizaci.

148 za 148 

Carthago C-Tourer 148 LE 2022

Protože tento obytný vůz máme rádi a máte jej rádi i vy, naši zákazníci, rozhodli jsme 148ku v naší flotile ponechat, avšak v nejnovější specifikaci, tedy model roku 2022. Nový vůz tak bude k dispozici od jara v roce 2022. Pokud chcete vědět, kdy si bude nový vůz možné rezervovat, sledujte nás na sociálních sítích nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru.

A co bude nového?

Stejně jako naše další vozy (Carthago 144 QB a 149 LE) bude mít 148ka novější specifikaci motoru naladěného na 140k, který je plně dostačující pro komfortní jízdu. Markýza bude nově na elektropohon. Auto již nebude mít tažné zařízení. Naopak TV bude vyřešena cestou internetu, tudíž nebude potřeba satelit. V našem voze bude SIM karta s neomezenými daty.

Co si v zimě půjčit?

Nezoufejte, stále máme skvělé a luxusní obytné vozy, které si můžete pronajmout. Carthago 144 QB pro čtyři s dvěma královskými postelemi a Carthago 149 LE, náš nejnovější a nejluxusnější vůz, který zvládne uvést a ubytovat taktéž 5 cestujících.

Navíc s naší zimní výbavou nemusíte mít strach, že by Vám v těchto obytných vozech byla kdykoliv zima.